Верифікований профіль
17
Років досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
20
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
2317
Останній візит на сайт
4 дні тому

Продаж квартир (8)

  • 25 000 $
    714 $/м²

    Киргизька вул., 5-А

    єВідновлення Будівельник
    1 кімната
    35 / 20 / 8 м²
    поверх 1 з 5
    3 тиж. тому
    Продаж великої 1-кімнатної квартири з ремонтом, 12 квартал. Вулиця Киргизька, 5а. 35 кв. м. Вікна металопластикові, квартира тепла, не кутова. Повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. Готові до швидкого продажу! Розглядаємо безготівковий розрахунок. Поруч уся інфраструктура, транспортна розв'язка.
    Рієлтор
  • 16 500 $
    446 $/м²

    Зимових Походів вул. (Молодогвардійська), 10

    1 кімната
    37 / 18 / 7 м²
    поверх 1 з 5
    4 дні тому
    Продаж великої 1-к квартири 37 кв.м. з великою лоджією. Район Сонячний, вулиця Молодогвардійська, 10. Цегляний будинок, 1 високий поверх. Житловий стан, простора кімната. Гаряча вода — газова колонка. +свій погріб. Квартира дуже тепла. 1 високий поверх. Поруч уся інфраструктура, транспортна розв'язка.
    Рієлтор
  • 68 000 $
    1 133 $/м²

    Гетьманська вул., 9

    2 кімнати
    60 / 25 / 30 м²
    поверх 2 з 6
    2013 рік побудови
    5 днів тому
    Продаж квартири з новим якісним ремонтом, Лівий берег, ЖК Олімпійський. Гетьманська, 9. 60 кв. м, найкращий 2-й поверх 6-поверхового будинку. Планування: простора кухня-вітальня з виходом на лоджію, окрема простора спальня, великий санвузол. Укомплектована меблями та побутовою технікою. Продумані місця для зберігання речей. Центральне опалення, закритий двір. Ідеальна пропозиція.
    Рієлтор
  • 37 000 $
    925 $/м²

    Слави бульв., 50

    1 кімната
    40 / 20 / 9 м²
    поверх 8 з 10
    5 днів тому
    Продаж 1-к квартири у відмінному стані, ж/м Сокіл. Бульвар Слави, 50. Цегляний будинок. 8/9 пов. 40 кв. м. Велика лоджія, простора спальня, санвузол у кахлі, комора. Квартира у відмінному стані, укомплектована меблями та побутовою технікою. Поруч інфраструктура, транспортна розв'язка, Перемога, Тополя, Сокіл, Центр, Науки, Підстанція.
    Рієлтор
  • 39 500 $
    859 $/м²

    Робоча вул., 83

    єВідновлення Робоча-верх
    2 кімнати
    46 / 29 / 6 м²
    поверх 4 з 5
    1961 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продажа 2к квартиры, Рабочая 83. Возможен безналичный расчет! Кирпичный дом. Отличное расположение, 46кв.м. 4 этаж с окнами во двор! Просторные 2 комнаты, кладовая, санузел совмещен. Кухня 6,2 кв.м. газовая колонка на горячую воду. Окна мп, балкон застеклен. Рядом вся инфраструктура, транспортная развязка, поля, центр, Науки, Квартал.
    Рієлтор
  • 35 500 $
    612 $/м²

    Батумська вул., 60

    єВідновлення Калнишевського
    3 кімнати
    58 / 29 / 7 м²
    поверх 1 з 5
    1 тиж. тому
    Продаж 3-к квартири, 58,3 кв. м. Батумська 60, район Косіора. 1-й високий поверх 5-поверхового будинку. Не кутова, двостороння. Спланована у кухню-вітальню, 2 роздільні спальні, великий санвузол. Квартира у житловому стані, вікна металопластикові, ванна кімната у кахлі, 2 гардеробні. На підлозі ламінат. Затишний двір, поруч уся інфраструктура. Зручна транспортна розв'язка.
    Рієлтор
  • 49 000 $
    875 $/м²

    житловий масив Тополя-3 вул., 30 к3

    єВідновлення Тополь
    2 кімнати
    56 / 34 / 8 м²
    поверх 6 з 9
    1 тиж. тому
    Продаж 2-кімнатної квартири, «чешка». Тополя-3, будинок 30. Найкраща пропозиція! 56 кв.м., великі просторі спальні. 6 поверх. Виконано якісний капітальний ремонт із заміною всіх комунікацій. Нова проводка, вікна, міжкімнатні двері, санвузол у кахлі. Тепла підлога в санвузлі та коридорі. Венеціанська штукатурка на стінах. Квартира готова до швидкого продажу! Вам залишилося лише умеблювати на ваш смак! Поруч уся інфраструктура, транспортна розв'язка.
    Рієлтор
  • 56 500 $
    1 177 $/м²

    Янтарна вул., 75

    єВідновлення ТЦ На Клочко
    2 кімнати
    48 / 29 / 8 м²
    поверх 6 з 9
    2 тиж. тому
    Продаж 2-кімнатної квартири з капітальним якісним ремонтом, Клочко, вул. Янтарна, 75. 6/9 пов., 47 кв. м. 2 окремі спальні, виконано заміну всіх комунікацій, встановлено металопластикові вікна, нова проводка, нові труби. Санвузол суміщений, оздоблений кахлем, тепла підлога. Вбудована кухня з побутовою технікою. Відмінне розташування, поруч уся інфраструктура.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.